Projektas „Baltas lapas”

Projektas

"Baltas lapas"

Projektas “Baltasis lapas” Naujamiestyje, jo pavadinimas puikiai tinka apibūdinti šių namų naują pradžią. Atvykųsi apžiūrėti šio objekto pamačiau tik nuogas sienas. Visiškai švarų lapą, kurį jau net pirmo apžiūrėjimo metu mintyse pradėjau spalvinti vizijomis. Tad apie kiekvieną erdvę atskirai!
Miegamasis – 10 kv. m. tėvų erdvė. Įkomponavau erdvę ir patogią miegamojo lovą bei išnaudojau funkcionaliai tuščią sieną paversdama ją didele spinta. Interjere vyrauja rami spalvinė gama, durys tarsi nematomos, o likusias sienas puošia bagetų sprendimai.
Svetainė – parinkti originalūs ir kokybiški baldai, dekoratyvūs apdailos sprendimai ir maksimalus komfortas.
Vaikų kambarys – čia gyvens dvi sesutės, tačiau skirtingo amžiaus. Todėl kambarys turi būti ir žaismingas, ir funkcionalus vyresnėlei. Norėdama išsaugokite kuo daugiau laisvo ploto įkomponavau dviaukštę lovą. Tuo pačiu taip sukurdama kiekvienai privačias erdves jų poilsiui. Kadangi kambarys yra dviejų princesių, tai reiškia, kad būtina apgalvoti ir daiktų susidėjimo klausimą. Todėl įkomponavau didelę, kelių atskirų zonų spintą. Pavyko sukurti ir dvi atskiras darbo vietas.
Kviečiu pasižiūrėti rezultato!

Plotas: 63 kv. m.