Kotedžas

Kotedžas

Kiekvienas sukurtas interjeras yra unikalus, bet būtent šis projektas išsiskyrė tuom jog klientai turėjo labai aiškią savo viziją. Pradedant nuo interjero detalių, paveiklsų, kuriuos įkomponavome, iki aiškių baldų teksūrų. Išgirdus klientų norus, priėmus mano pasiūlymus ir idėjas gavome puikų rezultatą. Prabangius, šviesius ir jaukius namus.
Visama name vyrauja šviesios spalvos, sienas puošia dekoratyviniai bagetai ir balduose atsikartojantys aukso elementai. Pirmame aukšte harmonijos ir ryškumos suteikia daug gyvos žalios spalvos. Pradedant nuo augalų iki akcentinių detalių kaip žalios kėdės ar holo spinta. Balduose , turėkluose ir net šviestuvuose atsikartoja metalinės konstrukcijos. Taip sukuriame visame name derantį vientisumą ir įgyvendinome klientų norus.
Vonios kambarius puošia magiškos akmens masės plytelės ir akcentinės sienos.
Miegamasis yra pakankamai didelis, todėl erdvei išsidėliojome baldus ir atskyrėme drabužinę. Tęsiant vientisumą sienas puošia bagetai, aukso elementai. Interjerą papildo paveikslai, komodos ir šviestuvai derantys tarp savęs. Drabužinėje įkomponavome moterišką vizazo staliuką, didelius veidrodžius ir erdves lentynas. Darbo kambarys neapkrautas, tvarkingas ir privatus.  Kviečiu pasižiūrėti. 

Plotas: 126 kv. m.