„Bajorų lajos”

Butas

"Bajorų lajos"

Plotas: 60 kv. m.

Privačioje butų gyvenvietėje „Bajorų lajos” įgyvendintas projektas jaunai šeimai. Visame interjere vyrauja žemės šiltos spalvos, prabangos įspudį kūriantys akcentai ir vientisumą išlaikantys atsikartojantys elementai.

Mano užduotis buvo sukurti tokį vaiko kambarį, kuriame būtų patogu leisti laiką ir tiktų vaikui augant. Dažniausiai vaikai turi galybę daiktų – nuo paprasčiausių žaislų iki mokymosi reikmenų. Ir dėja, dažniausiai butuose kambarys būna gana nedidelis. Šiuo atveju turėjome 11 kv.m. Tokiu atveju ypač svarbu tinkamai, sumaniai išnaudoti kiekvieną patalpos centimetrą, tačiau tuo pačiu neperkrauti erdvės. Dėl to ir baldai turi būti itin funkcionalūs.

Nepilnų 6 kv.m. erdvėje, vonios kambaryje, įkomponavome keletą spintelių, paslėpėme skalbimo mašiną, išsaugojome poilsiui vonią bei tuo pačiu išsprendėme ir dušo klausimą. Erdvę papuošėme blizgiomis akmens masės plytelėmis, apšvietimo sprendimais ir atsikartojančiais elementais.

Miegamasis jaukus ir neapkrautas. Čia vyrauja ramybė ir estetika. Įkomponavome didelę spintą drabužiams, papuošėme sieną dekoru ir išskirtiniais šviestuvais. 

Svetainė – valgomasis – virtuvė, tai trys zonos vienoje erdvėje. Pasirinkau visur šviesias sienas, nes jos ne tik atveria erdves, bet ir šviesina kambarius, taip pat suteikia švarų foną, dekoro elementams ir meno kūriniams. Šiam interjerui puikiai tinka ir paslaptingumą kurią „nematomas“ durys, kurios yra vienoje plokštumoje su siena.