Apie mane

Karolina Demanavičienė
Interjero dizainerė

Karolina

Kai turite daug svajonių ir idėjų, gali būti sunku jas visas tobulai įgyvendinti. Tada reikia šiek tiek postūmio, papildomos motyvacijos ar paskaičiavimų.

Aš esu interjero dizainerė Karolina Demanavičienė ir padarysiu viską, kad jūsų namų idėjos būtų įgyvendintos nepriekaištingai.
Visada stengiuosi kūrybiškai, profesionaliai, nestandartiškai bet funkcionaliai įgyvendinti projektus. Savo kasdieniniame darbe vadovaujuosi paprastu principu:

Kad ir kokios Jūsų svajonės – jos labai paprastai gali virsti realybe!

Iš tiesų interjere yra įmanoma beveik viskas. Jūsų norai ir entuziazmas + mano žinios ir patirtis interjero dizaino srityje = idealūs svajonių namai. Interjero dizainas – mano darbas, o tai reiškia, kad turiu atrinkti Jūsų svajones, mintis ir lūkesčius, sudėti jas į vieną interjero dizaino projektą ir užtikrinti, kad jis būtų atliktas tobulai.

Dizainere Karolina
Dizainere
Bendradarbiavimo žingsniai:
  • Įsigilinu į Jūsų norus, svajones ir galimybes.
  • Pagal patalpų planą sukuriu vizualizacijas, kaip galėtų atrodyti jūsų namai. Pagrindiniai mano iššūkiai yra su butų, individualių namų ir kotedžų dizainu.
  • Suderiname vizualizacijas, ieškome efektyvių sprendimų.
  • Paruošiu techninius brėžinius įvairių specialybių meistrams, kurie dirbs jūsų namuose – santechnikams, elektrikams, dažytojams, apdailininkams, įtempiamų lubų meistrams. Visi darbai turi būti atlikti tiksliai pagal brėžinius, kad pasiektume užsibrėžtų tikslų ir geriausių rezultatų.
  • Parenku apdailai reikalingas medžiagas. Labai svarbu išlaikyti kainos ir kokybės santykį. Kai kurios apdailos medžiagos gali būti pigesnės, tačiau yra ir tokių medžiagų, kurių sąskaita taupyti negalima.
  • Dirbu tik su savo įrengėjų komanda, koordinuoju visus būsto įrengimo procesus. Nė vienas sraigtelis neprasprūsta pro mano akis neapžiūrėtas ir nepatikrintas. Esu smulkmeniška ir reikli meistrams. Tačiau lanksti, jei įrengimo proceso metu iškyla naujų idėjų…
  • Rekomenduoju apšvietimo sprendimus, baldus, vonios ir virtuvės įrangą bei buitinę techniką. Viskas turi derėti tarpusavyje ir atlikti savo darbą – juk jums reikia patogiai gyventi, ne tik rodyti savo buto interjerą svečiams.
  • Koordinuoju visų baldų pastatymą ir reikalingų sprendimų sumontavimą. Jums patiems
    nereikės prijungti indaplovės ar įsukti lempučių į šviestuvus – viskas jau padaryta už jus.

Visada renkuosi kokybę, estetiką, funkcionalumą. Aišku, kiek tai leidžia turimi resursai.

Patirties semiuosi keliaudama po Europą ir lankydama garsiausias interjero dizaino parodas, konferencijas. Taip pat daug bendrauju su medžiagų gamintojais ir jų atstovais.